Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Tarihi

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 yılında kurulmuş bir tesistur. Müessese, pediatri uzmanlarının global çapta çocuk esenlığı ve hastalıkları konularında işbirliği yapmasını fakatçlamaktadır. IPA, çocuk esenlığının vürutmesine ve çocukların esenlıklı bir hayat sürdüklerini teşvik eylemek sinein çalışır. Müessese, çocuk esenlığı konularında mütehassıslık, ilmî tetebbu ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının küresel çapta işbirliği yapmasına teşvik etmektedir. Müessese, çocuk hakları ve esenlıklı bir hayat sinein mukteza olan ortamların yaratılması konularında çalışmalar yapmaktadır. Koskocaman sükseya imza atan dü Türk Moruk – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu devre çıbankanlığını, Iyilik Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı ve hastalıkları konularında global işbirliği içre olmasını fakatçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların esenlıklı bir hayat sürdüklerini teşvik eylemek ve çocuk esenlığının vürutmesine yardımda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının mütehassıslık, ilmî tetebbu ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve küresel çapta işbirliği yapmasına teşvik eylemek sinein çalışır. Müessese, çocuk esenlığı konularındaki ilmî gelişimleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi konularını izlem değer. Bu detayları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, esenlıklı bir hayat sinein mukteza olan ortamların yaratılması konularında da çalışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli konularından mülteci çocuklar konusunu Iyilik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada kocaman alkış toplamıştır. Sonuç olarak Müessese, çocukların esenlıklı ve adil bir hayat sinein mukteza olan fiziksel, duygusal ve içtimai ortamların yaratılmasını teşvik değer ve bu konulara ilişkin politika belgeleri hazırlar.
IPA, dünya çapındaki pediatri uzmanlarının işbirliği yapmasını ve çocuk esenlığı konularındaki son ilmî gelişimleri izlem etmelerini teşvik değer. Cihan çapında çocukların esenlıklı ve adil bir hayat sürmelerini teşvik etmeyi fakatçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri vadiındaki uzmanların ve meyanştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk esenlığı ve hastalıkları konularında malumat paylaşmasını teşvik değer. Müessese, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı konularındaki son ilmî gelişimleri izlem etmelerine ve bu detayları uygulamaya devirtürmelerine yardımcı evet.
IPA aynı zamanda çocuk esenlığı konularında global bir fikir birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi konularındaki en eksiksiz uygulamaları belirler. Müessese, çocuk esenlığı konularında eğitim bilimi veren programlar hazırlar. Bu programları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Müessese, farklı Uluslararası Kurumlar ile işbirliği yaparak çocukların gelecekleri sinein çalışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Iyilik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milletler seviyesinde ufukmeler yaparak çocukların daha eksiksiz bir ileri içre yaşamaları sinein projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve esenlıklı bir hayat sinein mukteza olan ortamlar konularında çalışır. Müessese, çocukların esenlıklı olarak yaşayacakları fiziksel, duygusal ve içtimai ortamların yaratılmasını teşvik değer. Bu konulara ilişkin politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının dünya çapında işbirliği yapmasına ve çocuk esenlığı konularındaki son ilmî gelişimleri izlem etmelerine olanak tanıyan bir tesistur.

Categories:

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://yapbozbirlestirme.name.tr/ https://partimalzemeleri.name.tr/ https://kahvehane.name.tr/ https://bilecikwebtasarimseo.name.tr/ https://betonfiyatlari.name.tr/ Heets Satın Al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al
https://seokoloji.gen.tr